Ceník


Škatulkování k fotografii nepatří, ale někdy je potřeba. Zde si můžete udělat malý obrázek o cenách a když Vám něco nebude jasné, tak mě neváhejte kontaktovat. 

 

Image

Svatební fotografie

Nejoblíbenější kombinace v roce 2022 byla varianta C + fotokoutek

Fotokoutek – od 5 000 Kč

Ke svatebním balíčkům nabízím automatický fotokoutek s přímým tiskem za 6 000 Kč.  V ceně je provoz 3 hodiny, 100 ks fotografií 10×15 cm. Všechny pořízené fotografie jsou uloženy a je z nich vytvořena galerie. Pokud nechcete tisk, ale jde vám pouze o zábavu, cena je 5 000 Kč.

RANDE –  2 000 Kč

Ideální možnost společně se seznámit před vaším velkým dnem a vytvořit skvělé fotky pro oznámení, do alba a nebo jen na sociální sítě, ať vám je ostatní pěkně závidí 🙂 1 – 2 hodiny focení. Získáte všechny povedené, které během našeho setkání pořídíme. Můžete se tak těšit na skvělé momentky i parádní inscenace.

Varianta A –  8 000 Kč

Obřad, skupinové fotografie a inscenace novomanželů. Základ pro vaše dokonalé svatební album. (100 – 300 ks fotek)

Varianta B – 10 000 Kč

Obřad, skupinové fotografie a inscenace novomanželů, oběd a krájení dortu. (100 – 300 ks fotek) To je pro ty, kteří si vzali větší album 🙂

Varianta C – 13 000 Kč (až 9 hodin)

Přípravy nevěsty, obřad, skupinové fotografie a inscenace novomanželů, oběd a krájení dortu, tanec a opětovné focení novomanželů za jiného světla. (300 – 500 ks fotek) 

Varianta D – 15 000 Kč (až 12 hodin)

Kompletní svatební den. Přípravy nevěsty, obřad, skupinové fotografie a inscenace novomanželů, oběd, krájení dortu, tanec, opětovné focení novomanželů za jiného světla a večerní párty. (300 – 500 ks fotek)

Doprava

K výše uvedeným cenám je nutné připočítat dopravu na místo 9 Kč/km a případně placené parkovné (dle skutečnosti). 

Expresní dodání – 4 000 Kč

Dodání kompletních svatebních fotek do 3 dnů od svatby. 

Image

Portrétní fotografie

PAS – 350 Kč

Maximálně 20 minut focení, výběr jedné fotografie, kterou Vám v plném rozlišení a upravenou zašlu do 24hodin na e-mail a to v barevné i černobílé verzi. Upozorňuji, že nejde o klasické pasové foto 🙂

Vhodné například jako fotografie do životopisu a nebo malý dárek, focení maximálně jedné osoby.

RODINA – 2 000 Kč

1 – 2 hodiny focení, procházka na vašem oblíbeném místě, nebo dle domluvy. Získáte všechny povedené, které během našeho setkání pořídíme. Můžete se tak těšit na skvělé momentky i parádní inscenace.

MINI SET – 1 500 Kč

Cca hodinové focení, ze kterého vznikne 5 ks vybraných a pečlivě vyretušovaných fotek z ateliéru nebo exteriéru. Možno přikoupit další povedené fotografie za 200 Kč/ks.

NEZAPOMENUTELNÝ DEN – 8 000 Kč

Raritní služba v České republice, strávím s Vámi celý den a budu  ho zaznamenávat. Jedná se o rodinné focení, ze kterého získáte opravdu pestrou galerii z vašeho dne. Od probuzení dětí, hygienu, snídani atd., prostě jak si svůj den naplánujete. Ideální pro rodiny s domy a větší zahradou a aktivním životem.

Image

Corporate 

Částka se stanovuje vždy individuálně dle požadavků klienta. 

  • firemní portréty
  • focení výrobního procesu
  • produktové fotografie
  • reportáže z večírků a jiných akcí
  • fotokoutek na míru – propagace na eventech, zábava na firemním večírku

Ceny a služby jsou dále upraveny všeobecnými obchodními podmínkami, které naleznete na: http://www.lukaskozisek.cz/vop/